O Kukučke

Ako vznikli Kvety Kukučka?

Naša cesta sa začala v malej útulnej prevádzke v Žiline na sídlisku Hájik v novembri 2017. O pár rokov sa nám podarilo priblížiť sa aj k zakazníkom v starom meste – otvorili sme prevádzku na ulici M. R. Štefánika 16  v spoločných priestoroch s kaviarňou Habesh Coffee.

Od roku 2024 pôsobíme iba v centre na Štefánikovej, no kvety vám vieme v rámci donášky priviezť aj do okolia či potešiť alebo prekvapiť týmto spôsobom blízkeho či lásku.

Predajňa vonia čerstvými kvetmi, nájdete u nás čersté rezané kvety, uviažeme vám kytice na želanie na akúkoľvek príležitosť, uvijeme vence, naaranžujeme kvetinové boxy, zakúpiť tiež môžete veľkonočné, vianočné či iné sezónne dekorácie, prírodné sviečky aj svietniky.

Keďže sme malé lokálne kvetinárstvo nájdete nás len v Žiline.

Nechýba u nás ani široká ponuka izboviek. Črepníkové izbové rastliny, ktoré čistia vzduch, ale aj také, ktoré potešia oko kvetom či pestrými listami.

Jedným z najnovších prírastkov v našom portfóliu je e-shop – kliknite na ponuku a vyberte si z ponuky dekorácií, sviečok a v sezóne aj DIY kytíc s možnosťami doručenia na celé Slovensko.

o nas 2
o nas 3

Váš veľký deň – svadba aj firemný event

Zvláštne čaro má pre nás spolupráca s nevestami pri plánovaní ich veľkého dňa, kde neoddeliteľnou súčasťou je kvetinová výzdoba, ktorá vzniká pod našimi rukami. Realizujeme svadobné výzdoby, viažeme svadobné kytice, pripravíme výzdovu na rôzne firemné podujatia, eventy aj koncerty.

Do skorého videnia!

Lucia, Kvety Kukučka 

Referencie našich zákazníkov

Skvelé miesto kde si dáte kávu a kúpite kvety alebo sezónne dekorácie atď. Skvele vedia nazdobiť a kvety su tam čerstvé.

Krásne prostredie, chutná kávička so sebou, dievčatá sú veľmi príjemné, vždy usmiate. S veľkou ochotou Vám vytvortia originálnu kyticu kvetov. Za mňa TOP kvetinárstvo, odporúčam navštíviť 🙂

Originálny prístup, konečne niečo na svetovej úrovni, zabudnite na škarede komáčske, či auparkovské kytice a potešte svojich blízskych niečím vkusným a ako píšem originálnym, milujem to tam 👏❤

Najlepšie kvetinárstvo v Žiline