O Kukučke

Ako začal náš príbeh?

Spojila nás naša spoločná láska, a to láska ku kvetom.Keď si už ako malé dievča trháš lúčne kvety do kytičky a na záhrade s mamou pestuješ kvety, musí sa to niekde prejaviť.S myšlienkou vlastného obchodu sme sa obe pohrávali dlhší čas, až pokiaľ sa naše cesty nestretli. Myšlienka, aký bude náš obchod nebola hneď úplne jasná, prešla úpravami, ale výsledok stojí za to, S dobrou kávou ide všetko ľahšie a tak aj náš názov vznikol pri šálke dobrej kávy. Prvýkrát sme otvorili v novembri 2017.

Vedeli sme, že budeme iné, pretože celý interiér sa nám podarilo zariadiť inak Použili sme starý nábytok, ktorí sme našli doma alebo nám ho podarovali a ktorý vo vás vyvolá príjemný pocit, ako hovoria naši zákazníci: „Cítime sa u Vás ako doma.

„Má to u Vás čaro ako u mojej starej mamy.“

K tomuto pocitu určite prispieva aj naša ponuka. Pracujeme s prírodnými materiálmi, máme sklon k jednoduchosti, pretože v nej je krása a také viažeme aj kytice. Tie sú vždy plné sezónnych kvetov, ktoré si samé aj pestujeme.

Samozrejme kytice a čerstvé kvety nie sú to jediné čo u nás nájdete. Určite si na svoje prídu aj pestovatelia črepníkových kvetov. Nájdete u nás také, ktoré čistia vzduch, ale aj také, ktoré potešia oko svojim kvetom.

Ak hľadáte sezónne dekorácie do domu, bytu či kancelárie a máte radi prírodné materiály, ste u nás na správnom mieste.

o nas 2
o nas 3

Váš veľký deň.

Zvláštne čaro má pre nás spolupráca s nevestami pri plánovaní ich veľkého dňa, kde neoddeliteľnou súčasťou je kvetinová výzdoba, ktorá vzniká pod našimi rukami.

Nákup, či konzultáciu kvetinovej výzdoby si môžete spríjemniť šálkou dobrej kávy, ktorú máme tiež v ponuke. Keďže sme malé lokálne kvetinárstvo nájdete nás len v Žiline.

Všetko, čo tu píšeme si najlepšie overíte, keď nás prídete navštíviť.

Referencie našich zákazníkov

Skvelé miesto kde si dáte kávu a kúpite kvety alebo sezónne dekorácie atď. Skvele vedia nazdobiť a kvety su tam čerstvé.

Krásne prostredie, chutná kávička so sebou, dievčatá sú veľmi príjemné, vždy usmiate. S veľkou ochotou Vám vytvortia originálnu kyticu kvetov. Za mňa TOP kvetinárstvo, odporúčam navštíviť 🙂

Originálny prístup, konečne niečo na svetovej úrovni, zabudnite na škarede komáčske, či auparkovské kytice a potešte svojich blízskych niečím vkusným a ako píšem originálnym, milujem to tam 👏❤

Najlepšie kvetinárstvo v Žiline